Dodržte s Polyglotem své novoroční předsevzetí

Polyglot

Po svátcích, zimních prázdninách a oslavě vstupu do dalšího roku přichází návrat do běžného studijního a pracovního tempa. Zlepšení znalostí cizích jazyků patří k nejčastějším předsevzetím do nového roku. Chcete-li i Vy zdokonalit své komunikační schopnosti nebo začít s úplně novým cizím jazykem, zbystřete! Jazyková škola Polyglot zahajuje pro oblast Brno a Jižní Morava zápis do semestru již v pondělí 14. ledna 2013.

S jazyky poznáte svět!

Polyglot Vám v každém regionu nabízí široký výběr jazykových kurzů. V Jihomoravském kraji se můžete těšit na výuku nejoblíbenějších jazyků, tedy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny. Milovníci exotiky jistě ocení kurzy arabštiny a čínštiny. Polyglot navíc poskytuje zázemí cizincům, kteří se touží naučit česky. Výuka probíhá v angličtině nebo němčině a je určena pro začátečníky a mírně pokročilé. Pro nový semestr si jazyková škola připravila novinku, kterou je zařazení chorvatského jazyka do výuky v pobočkách v Brně a okolí.

Mluvte od rána do večera

Díky přízni studentů a pravidelných zájemců o výuku můžeme veřejnosti i v tomto semestru nabídnout kurzy probíhající celý den. Vyberte si dobu, která Vám vzhledem k Vašemu vytížení vyhovuje nejvíce a přihlaste se. Docházet můžete na ranní, dopolední, odpolední a večerní kurzy. V každou denní dobu  je přístupná angličtina a němčina. Nejrozmanitější výběr jazykových kurzů je k večeru, kdy přichází pracující i studenti.

Od začátečníka po mluvčího

Jazyková škola Polyglot dbá na to, aby si v rozvrhu vybrali studenti na všech jazykových úrovních. Po absolvování rozřazovacího testu se zapojíte do výuky od obtížnosti A1-B2. Budete-li se chtít připravit na splnění jazykových zkoušek a získání certifikátu, máte možnost přihlásit se do speciálně určených kurzů. Pokud jste si nestačili dát předsevzetí na Nový rok, můžete to nyní napravit s Polyglotem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *