Jak na levné cestování?

Jak na levné cestování?
Láká tě dobrodružství a vůně dálek, ale bojíš se, že nemáš dost peněz, aby se tvé cestovatelské sny uskutečnily? Chceš si užít parádní léto u moře, v horách nebo vyrazit na prázdninový trip po vlastní ose, ale rozpočet ti pořád nějak nevychází? Webový portál www.levnocestovani.cz ti ukáže, jak procestovat svět s minimálními náklady, ale maximálním zážitkem.

A jak na to?
Sleduj náš web Levnocestovani.cz, kde pravidelně zveřejňujeme akce na levné letenky do všech koutů světa, výprodejové last minute zájezdy od cestovních kanceláří i tipy na ubytování za skvělé ceny. Novinky můžeš odebírat i e-mailem nebo naši fanpage „lajkni“ na Facebooku a přidej si nás do oblíbených, pak ti žádná neodolatelná nabídka neuteče.

Buď ve střehu
Cestování je poslední dobou velkou hitovkou, takže akční nabídky obvykle nemají dlouhého trvání. Letadla ani autobusy nejsou nafukovací a na všechny se prostě nedostane. Proto s vybíráním dlouho neotálej a nenech si vyfouknout svoji vysněnou dovolenou před očima.

Co všechno s Levnocestovani.cz získáš?
Ukážeme ti, že cestovat se dá i s malým rozpočtem, a že i jako student si můžeš dopřát báječnou exotickou dovču na Bali nebo Srí Lance za cenu dovolené v Evropě. V našich průvodcích a cestopisech najdeš inspiraci, kterou destinaci a kdy navštívit a jakou zajímavost na svých cestách určitě nevynechat. Jako bonus ti na našem webu prozradíme, jak se sbalit na dovolenou i do malého batůžku nebo jak cestovat se svým čtyřnohým přítelem. K dispozici je ti i cestovatelská poradna, kde ti v případě jakýchkoli nejasností rádi poradí zkušení cestovatelé.

Pro střelce i plánovače
Miluješ improvizaci a nedělá ti problém sbalit se a vyrazit na cesty za týden nebo hned zítra? Nebo si svou dovolenou potřebuješ naplánovat s dostatečným předstihem? Obojí je možné. Na levnocestovani.cz najdeš jak ultra last minute zájezdy, tak nabídky levných letenek s odletem i za půl roku. Termín si tak vybereš, jak budeš potřebovat.

Prodloužený víkend v Evropě
Chceš si na chvíli odpočinout od učení a vyrazit s partou poznávat evropské metropole nebo si odskočit s drahou polovičkou na prodloužený víkend k moři? Na levnocestovani.cz najdeš i senzační akční nabídky na letenky a jízdenky po Evropě. Víš, že jednosměrnou letenku z Prahy třeba do Benátek můžeš mít už za 5 EUR? Nebo zpáteční jízdenku do Budapešti za 500 Kč? A co romantický víkend v Paříži za 2300,- s letenkou a ubytováním? Tak na nic nečekej a vyraz za zábavou.

 

Zdroj obrázků: Levnocestování.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *