Jedinečný průvodce vánočními dárky pro cestovatele

Hledáte inspiraci při shánění perfektních vánočních dárků pro své blízké? Pokud máte v rodině nebo mezi přáteli cestovatelské nadšence, už dál hledat nemusíte. EF Education First, světová jednička v mezinárodním vzdělávání, Vám přináší „Jedinečného průvodce vánočními dárky pro cestovatele“.

Naši studenti sdílejí radost z cestování, poznávání cizích zemí a měst a ponoření se do nového jazyka i kultury. Tento průvodce vánočními dárky obsahuje množství nápadů, které jim usnadňují cestování:

  1. Sluchátka s funkcí potlačení šumu – Cesta letadlem či jiným prostředkem tak bude vždy pohodlná a klidná. Už se nemusíte obávat hlučných spolucestujících, protože s tímto dárkem věnujete svému blízkému možnost v klidu zavřít oči a poslechnout si oblíbenou hudbu či podcasting.
  2. Přenosná power banka – Jistě chcete, aby měl Váš rodinný příslušník nebo kamarád možnost použít GPS navigaci, aby se neztratil nebo aby byl v obraze díky aktualizacím a novinkám. Podpořte ho tím, že mu zajistíte vždy plně nabitou baterku.
  3. Nástěnná mapa nebo glóbus z korku – Pomozte svým blízkým sledovat, jaká města a země navštívili a do jaké vysněné destinace by se chtěli podívat. Tato místa si v mapě nebo na glóbusu označí špendlíky.
  4. Zavazadlová visačka – Vyberte si výraznou barvu, aby Váš odbavený kufr vynikl mezi ostatními nudnými šedými zavazadly.
  5. 747 věcí, které můžete dělat v letadle –  Kniha s názvem „747 Things to do on a Plane“ je plná nápadů, jak si zpříjemnit let – s hádankami, skládačkami, aerobikem – stačí si vybrat.
  6. Zmačkaná mapa města – Tato praktická a odolná mapa města pomůže cestovatelům najít cestu stylově a s minimálním úsilím. Zaručený úspěch, pokud víte, kam se Váš kamarád chystá.
  7. Balicí kostky – Chytré a stylové obdélníkové balicí tašky zmenší prostor pro oblečení o jednu třetinu, čímž vytvoří prostor pro další outfity. K dostání jsou ve všech barvách a velikostech.
  8. Elektronická čtečka – Cestování není jen o poznávání a odpočinku, ale také je plné čekání, dlouhých letů či jízd vlakem. S dobrým čtivem uteče čas rychleji. Elektronická čtečka a stažený román nebo biografie Vašeho kamaráda zabaví či poučí. A to bez tahání zbytečně těžkých knih. 
  9. Plastová nádoba na tekutiny – Má Vaše kamarádka nebo sestra problémy, když dojde na bezpečnostní kontrolu na letišti a musí dát dohromady voňavku, lesk na rty, řasenku a krém? Ulehčete jí cestování s šikovnou prémiovou plastovou taškou na více použití, kterou si v klidu připraví doma. Praktické a šetrné k životnímu prostředí.
  10. Studium v zahraničí – odjet a studovat v zahraničí představuje nejefektivnější a nejpřirozenější formu studia cizího jazyka. Od mladých po dospělé, od studentů po seniory, studium v zahraničí je určeno pro všechny. Přejte si od ježíška zážitek, získejte zahraniční zkušenost a odjeďte hned jak to bude možné.

Kontaktujte Michaelu Gabrišovou (732 132 670) z EF Education First, kde Vám dáme další tipy ohledně cestování, jazyků a vzdělání.

O EF Education First

EF Education First (EF) bylo založeno v roce 1965 s misí otevírat svět prostřednictvím vzdělávání. EF je přední světovou společností v oblasti mezinárodního vzdělávání a doposud pomohlo milionům studentů naučit se nový jazyk a cestovat do zahraničí.  EF má 500 škol a kanceláří po celém světě a specializuje se na jazykové vzdělávání, vzdělávací cesty, akademické studium a kulturní výměnné programy. EF každoročně vydává EF English Profiency Index, který měří způsobilost v angličtině dospělých v zemích po celém světě. V nedávné době EF zveřejnilo EF Standard English Test (www.efset.org), první bezplatný standardizovaný test z angličtiny na světě.

Zdroj obrázků: Education first

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *