LONDON INSTITUTE PRAHA – jazyková škola a agentura se širokou škálou služeb

Škola London Institute of Technology and English (LITE) byla založena v roce 1993 v Londýně. Za úkol si dala vyhovět požadavkům a potřebám klientů všech věkových kategorií a společenského zařazení.

Škola pořádá studium pro děti, studenty, dospělé, ale i maminky s dětmi či manažery a ředitele společností.

Od doby založení prošlo institutem tisíce studentů z více jak stovky zemí. V současné době má LITE dvě pobočky a to LITE Bayswater (Velká Británie) a London Institute Praha.

London Institute Praha se zaměřuje na studium angličtiny, španělštiny, fancouzštiny a češtiny pro cizince. Můžete si vybrat z kurzů standardních, intenzivních či konverzačních. V nabídce je také individuální výuka v prostorách London Institute nebo na místě Vašeho určení a výuka ve firmách pro jednotlivce a skupinky.

Pro maminky máme jazykové kurzy spojené s hlídáním dětí, ale také kurzy pro děti od 8 let.

Pro Ty z Vás, kteří hledají uplatnění v ekonomickém oboru otevíráme kurzy obchodní angličtiny.

London Institute má též v nabídce přípravné kurzy ke Cambridge zkouškám FCE, CAE, CPE a IELTS, které potřebujete jako vstupní jazykový požadavek, pokud se chystáte za prací či studiem do Velké Británie či Austrálie. Cambridge zkoušky jsou často požadovány i od zaměstnavatelů v České Republice.
Nově od září 2006 pořádáme roční pomaturitní studium angličtiny pod záštitou ministerstva školství s přípravou ke Cambridge zkouškám.

Škola LITE je také registrovaným zkouškovým centrem s akreditací City Guilds, Pitman Qualifications, AAT (Association of accounting technicians) a Cisco Networking Academy.

Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři, rodilí mluvčí, kteří jsou studenty velmi kladně přijímáni a často se stávají dobrými přáteli.

London Institute Praha funguje také jako agentura, která je schopná zařídit Vám studijní pobyt v zahraničí a to včetně studia, ubytování, stravy, dopravy, pojištění a slevové karty Euro 26.

V nabídce máme lokality jako je Velká Británie, Irsko, Malta, Španělsko, Francie, Austrálie, Nový Zéland, Kanada, USA, Kostarika a Thajsko.

Organizujeme letní prázdninové pobyty pro děti a mládež ve Velké Británii, Irsku, Maltě a Španělsku. Děti kromě toho, že poznávají jinou zemi a zažívají mnoho dobrodružství, také každý den studují jazyk pod dohledem zkušených lektorů. Často si během pobytu vytvoří přátelství s dětmi z různých koutů světa.
London Institute Praha je také au-pair agenturou zajišťující rodiny ve Velké Británii. Au-pair pobyt může být dobrou zkušeností a startem k výuce jazyků a to pro dívky i chlapce.

London Institute Praha se snaží svými službami co možná nejvíce pomoci rychle a efektivně získat znalost cizích jazyků a to formou, která je klientovi blízká a cenově dostupná.

Další informace Vám rádi poskytneme na adrese:

Soukenická 23
110 00 Praha 1
Tel. 224 811 043
Fax: 224 815 652
info@londoninstitute.cz
http://www.londoninstitute.cz

Autorka: Barbora Ivanová – LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *