Mezinárodní MBA veletrh v Praze

Access MBA Tour, celosvětový leader v individuálních akcích ekonomického vzdělávání se vrací do Prahy. „Veletrh se koná 23. listopadu v Corinthia Hotel Prague“, oznamuje organizátor Advent Group

Access MBA je navržena tak, aby překonala vzdálenost mezi manažery z branže a elitními programy MBA z celého světa díky osobním a individuálním setkáním kandidátů se zástupci škol,“ říká Christophe Coutat, generální ředitel Advent Group.

Individuální schůzky umožňují profesionálům z branže najít ten nejlepší program MBA, který odpovídá jejich profilu a očekáváním. Každý kandidát MBA prochází výběrem a porovnávacím procesem vedeným odborníky na ekonomické vzdělávání. Kvalifikovaní účastníci dostanou individualizovaný program setkání pro sérii 25-ti minutových schůzek s řediteli odpovědnými za přijímací řízení.

Na akci se představí ty nejlepší ekonomické školy z Evropy a Severní Ameriky, stejně jako prestižní tuzemské instituce. Kandidáti mohou očekávat setkání se zástupci škol, jako jsou INSEAD, IE, IESE, IMD a Kellogg WHU. Očekáváme, že setkání se bude účastnit až 100 kvalifikovaných kandidátů MBA z Prahy a jiných lokalit dané země.

Akce je součástí podzimního turné Access MBA, jež představuje 125 mezinárodních ekonomických škol a koná se ve 34 městech po celém světě.

Vedle soukromých individuálních schůzek s úředníky přijímacího řízení mohou kandidáti získat podporu na přípravu MBA, informace o testech GMAT a stipendiích, vhled do přijímacího řízení MBA a zúčastnit se panelových diskuzí představujících zástupce škol a absolventy.

Velmi vyhledávaný titul MBA (Master of Business Administration) připravuje profesionály z branže na ty nejlepší pozice v managementu. Ve své zprávě z průzkumu mezi korporátními náboráři z roku 2015 tvrdí rada Graduate Management Admission Council (GMAC) se sídlem v USA, že až 85 % společností po celém světě plánuje nabírat absolventy MBA – jedná se o rostoucí trend, který zaznamenal 22% růst během pětiletého období. Dále tři ze čtyř společností tvrdí, že mají v plánu hledat zaměstnance mezi studenty ekonomických škol, což podporuje teorii kariérního postupu jako klíčové výhody vzdělání MBA. Platy v roce 2015 také zaznamenaly vzestup dosahující ve Spojených státech až k hranici 100 000 USD za rok. Podle zprávy „globálně více než polovina zaměstnavatelů plánuje v roce 2015 zvýšit nástupní platy nových zaměstnanců s titulem MBA, buď v souladu s mírou inflace (30 % společností) nebo více (21 %)“.

Registrace na akci

Aby byli kandidáti vybráni pro individuální schůzky, musí se zaregistrovat na www.accessmba.com v předstihu před akcí (alespoň o 5 dní dříve). Online registrace je zdarma.

O Advent Group

Od svého založení v roce 2004 je Advent Group nezávislou mediální agenturou, která se zaměřuje na oblast vyššího vzdělávání. Každý rok představí Access MBA a turné Access Masters 40 000 kandidátů 200 nejlepších ekonomických škol na více než 100 akcích po celém světě. Jako celosvětový leader v individuálních MBA akcích má Advent Group za cíl zvýšit povědomí o ekonomických školách prostřednictvím mediálního dosahu, stejně jako vést potenciální žadatele k těm pravým školám a programům.

Více informací na oficiálních internetových stránkách Access MBA.

Zdroj fotografie: www.accessmba.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *