Studium na VŠO již od února

Neskončil zimní semestr přesně podle vašich představ? Nestihli jste si podat přihlášku a nechcete čekat? Začněte se studiem již od února na VŠO v Praze. Vyzkoušet můžete třeba Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy nebo Průvodcovskou činnost v cestovním ruchu.

Vysoká škola obchodní v Praze je soukromou vysokou školou nabízející vzdělání v oblasti cestovního ruchu, leteckých služeb i personalistiky. Již téměř 17 let připravuje studenty ve studijních programech Mezinárodní teritoriální studia a Ekonomika a řízení v dopravě a spojích.

Nyní studuje na VŠO více jak 3 tisíce studentů v 7 různých studijních oborech. A jako jedna z mála škol nabízí možnost nastoupit už v jarním semestru akademického roku 2016/2017 a studovat již od 20. února. Přihlášku si zájemci mohou podat až do konce února!

Studium prezenční či kombinované

Vysoká škola obchodní v Praze nabízí svým zájemcům studium jak v kombinované, tak i prezenční formě. Od února si můžete vybrat z šesti studijních oborů. Prvním z nich je Cestovní ruch, ve kterém absolvent získá velmi dobré znalosti jak z oblasti cestovního ruchu, tak i základní přehled podnikových financí, práva a marketingu.

Dalším velice zajímavým oborem jsou Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, kde se stanete odborníky v oblastech leteckých a letových provozních službách, a v poskytování služeb cestovního ruchu.

VŠO také nabízí studium v navazujících magisterských oborech. Vybrat si můžete například Management cestovního ruchu, víceoborové studium, ve kterém získáte znalosti z ekonomie, logistiky, managementu a práva. Druhým z navazujících magisterských oborů je Management leteckých podniků, který se zaměřuje na výchovu středního a vyššího managementu leteckých podniků.

V dnešním hektickém světě, kdy platí zlaté pravidlo „Čas jsou peníze“ není zapotřebí sedět ve škole každý den. Prezenční obory se vyučují pravidelně tři dny v týdnu, v kombinované formě pouze v pátek a sobotu jednou za 14 dní.

Kurzy a přednášky

Vysoká škola obchodní v Praze také nabízí řadu dalších kurzů a přednášek pro studenty. Velice zajímavým může být nejen pro studenty oboru Cestovní ruch kurz Příběhy hradů a zámků v minulosti i současnosti nebo Průvodce cestovního ruchu. Dalším kurzem, kterého se mohou studenti zapojit, je Zdravý životní styl 21. století – Wellness.

Samozřejmostí je Den otevřených dveří, kde se dozvíte spoustu dalších informací. Přijďte se k nám podívat ve dnech 8. a 22. února 2017.

Zdroj obrázků: Vysoká škola obchodní v Praze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *